Handling

 

  Pasja & Profesjonalizm

 

        Handlingiem psów zajmuję się już od 11 lat.  

Handling to sztuka profesjonalnej prezentacji psów na wystawach polegająca na umiejętnym uwydatnianiu ich zalet i ukrywaniu wad. Dla mnie niezwykle ważne jest nawiązanie dobrego kontaktu z psem, z którym pracuję, oraz ćwiczenie z nim poprzez zabawę tak, aby prezentacja w ringu sprawiała mu przyjemność i aby robił to z radością. Zawsze staram się indywidualnie podejść do każdego pupila oraz dobrze go przygotować do prezentacji. Stosuję wyłącznie metody pozytywne, pomagam przy zgłaszaniu na wystawy oraz udzielam porad odnośnie żywienia i pielęgnacji czworonoga.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w przygotowaniu psa do wystawy lub chcą, aby ktoś profesjonalnie go zaprezentował, zapraszam do kontaktu !

Miałam przyjemność wielokrotnie prowadzić grupowe szkolenia z profesjonalnej prezentacji psów oraz trzykrotnie zaproszono mnie do prowadzenia zajęć SOS Handling w Warszawie.

Aktualnie zapraszam do umawiania się na treningi indywidualne - 608 245 411.

Co jakiś czas organizuję też warsztaty grupowe w profesjonalnej sali treningowej z lustrami i sprzętem do ćwiczeń w Przystanek Pieskowo / Warszawa-Wesoła.

 


 

Kilka najświeższych sukcesów wystawowych moich podopiecznych, po ostatnich treningach :

 


 

 

 

 


 

 

 

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.