Szczenięta

 

Narodziny miotu w naszej hodowli są zawsze wielkim, długo wyczekiwanym wydarzeniem.
Dlatego też przyszłych rodziców szczeniąt kojarzymy w sposób bardzo staranny i przemyślany. Zwracamy uwagę na zdrowie, doskonały, łagodny charakter oraz eksterier psów. Nie bez znaczenia są dla nas także ich umiejętności użytkowe i pasja do pracy.

Psy były, są i zawsze będą pełnoprawnymi członkami naszej rodziny, a szczenięta wychowują się otoczone miłością i troskliwą opieką wszystkich domowników. Stosujemy wczesną stymulację neurologiczną szczeniąt, co korzystnie wpływa na ich rozwój. Maluchy mają stały kontakt z ludźmi oraz innymi psami, często zapraszamy gości z dziećmi. Staramy się jak najlepiej socjalizować pieski, umiejętnie wystawiamy je na działanie mnogich bodźców, co jest niezwykle ważne dla rozwoju ich psychiki. Są one przyzwyczajane do różnych dźwięków, jazdy samochodem i zaznajamiane z przedmiotami codziennego użytku. Zapewniamy im kontakt z naturą i uczymy poprzez zabawę, do czego służą nam różne, starannie dobrane zabawki czy tory przeszkód.

Szczenięta są gotowe do zamieszkania z nowymi rodzinami najwcześniej po ukończeniu ósmego tygodnia życia.
Sprzedajemy szczenięta wyłącznie z rodowodem ZKwP.

Związek Kynologiczny w Polsce jest jedyną organizacją kynologiczną w Polsce zrzeszoną w Międzynarodowej Federacji Kynologicznej FCI.

Otrzymują Państwo od nas książeczkę zdrowia psa, metrykę oraz wyprawkę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi planami na przyszłość, jak również do kontaktu mailowego/telefonicznego lub umówienia się z nami na spotkanie. Staramy się bardzo uważnie dobierać nowe domy dla naszych pociech, dlatego preferujemy wcześniejsze zapoznanie się z rodziną oczekującą na szczenię z naszej hodowli.

Zawsze służymy radą i pomocą. Mogą Państwo na nas liczyć o każdej porze dnia i nocy. Bardzo chętnie utrzymujemy kontakt z nabywcami szczeniąt, śledzimy rozwój maluchów oraz cieszymy się z każdego ich sukcesu. Nie ma dla nas nic wspanialszego niż widok szczęśliwego psa, który trafił do idealnej dla siebie rodziny i każdego dnia sprawia radość właścicielom, stając się ich oczkiem w głowie.


 
 

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.